FAQs

Najczęściej zadawane pytania

Aby dokonać zwrotu, należy
 • poinformować Sprzedawcę sklepu WOODENFLOW o chęci reklamacji towaru mailowo lub przy wykorzystaniu elektronicznego formularza reklamacyjnego, udostępnionego przez Sprzedawcę na stronie sklepu,
 • Starannie zapakowany towar odesłać na adres sklepu: Mateusz Flis WOODENFLOW ul. Wyspiańskiego 13, 22-500 Hrubieszów produkt/produkty, które zamierzasz zwrócić
 • dołączyć do przesyłki dowód zakupu wystawiony przez Sklep WOODENFLOW – Faktura VAT,
 • dołączyć do przesyłki oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
Na podstawie dowodu zakupu Klient może złożyć reklamację na mechanizm zegarka. Gwarancja dotyczy również wad ukrytych materiału wykonania.
W przypadku opóźnienia w dostawie przesyłki należy skontaktować się z firmą przewozową lub Sprzedawcą sklepu WOODENFLOW. Wyślij nam maila: kontakt@woodenflow.com, zadzwoń: +48 608 656 097 lub napisz przez formularz kontaktowy strony internetowej (w zakładce kontakt)
Gwarancja nie obejmuje:
 • uszkodzeń mechanicznych (uderzenie, wgniecenie, zagniecenie, zbicie szkiełka, itd.) i powstałych w ich wyniku wad,
 • zużycia eksploatacyjnego i starzenia się produktu (np. zarysowań na szkiełku, zmian koloru i/ lub zmian właściwości materiałów, z których wykonano niemetalowe paski, takich jak skóra, drewno, itd. ścierania się zewnętrznych powłok, zużycia bądź zarysowania pasków i bransolet),
 • uszkodzeń którejkolwiek części zegarka w wyniku niewłaściwego użytkowania lub użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem bądź instrukcją obsługi, brak staranności, zaniedbania,
 • zużycia baterii
 • zegarka, na którym były dokonywane operacje przez osoby nieuprawnione (np. związane z wymianą baterii, obsługą lub naprawą) lub którego stan oryginalny został zmieniony poza kontrolą sklepu WOODENFLOW.
 • wad powstałych na skutek użytkowania lub pozostawienia zegarka w nieodpowiednich warunkach, np. zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, gwałtowne zmiany tych warunków, przekroczenie zakresu wodoszczelności itp.
 • odszkodowania za straty poniesione lub kolejne, wynikające z użytkowania, niefunkcjonowania, wad niedokładności zegarka.
Nie. Zarówno grawerowania jak i skrócenie bransolety nie wpływa na długość gwarancji.
W celu zamówienia oryginalnego paska/ bransolety do zegarka konieczny jest kontakt bezpośrednio ze Sprzedawcą sklepu WOODENFLOW. Dokonamy sprawdzenia dostępności paska/ bransolety, jego ceny oraz ewentualnie czasu oczekiwania.
Tak. Jest możliwość skrócenia bransolety w zegarku. W celu skrócenia bransolety należy zapoznać się informacjami dostępnymi w zakładce "Dopasowanie bransolety". Do każdego zegarka dołączany jest zestaw umożliwiający samodzielne skrócenie bransolety. Na życzenie Klienta istnieje możliwość skrócenia bransolety po podaniu obwodu nadgarstka.
Tak. Wysyłki zagraniczne w granicach Unii Europejskiej realizowane są dzięki firmie kurierskiej, a ich koszt wynosi 60 zł.
Tak. Każdy produkt umieszczony zostaje w atrakcyjnym, dedykowanym drewnianym pudełeczku WOODENFLOW. Jeśli robisz komuś prezent lub miłą niespodziankę przy zakupach w sklepie WOODENFLOW nie musisz już myśleć o eleganckim opakowaniu.
Tak, jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane. W celu wprowadzenia zmian w zamówieniu jak najszybciej skontaktuj się telefonicznie ze Sprzedawcą sklepu WOODENFLOW pod nr. tel. +48 608 656 097.