Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Aby dokonać zwrotu, należy

 • poinformować Sprzedawcę sklepu WOODENFLOW o chęci reklamacji towaru mailowo lub przy wykorzystaniu elektronicznego formularza reklamacyjnego, udostępnionego przez Sprzedawcę na stronie sklepu,
 • Starannie zapakowany towar odesłać na adres sklepu: Mateusz Flis WOODENFLOW ul. Wyspiańskiego 13, 22-500 Hrubieszów produkt/produkty, które zamierzasz zwrócić
 • dołączyć do przesyłki dowód zakupu wystawiony przez Sklep WOODENFLOW – Faktura VAT,
 • dołączyć do przesyłki oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

Na podstawie dowodu zakupu Klient może złożyć reklamację na mechanizm zegarka. Gwarancja dotyczy również wad ukrytych materiału wykonania.

W przypadku opóźnienia w dostawie przesyłki należy skontaktować się z firmą przewozową lub Sprzedawcą sklepu WOODENFLOW. Wyślij nam maila: kontakt@woodenflow.com, zadzwoń: +48 608 656 097 lub napisz przez formularz kontaktowy strony internetowej (w zakładce kontakt)

Gwarancja nie obejmuje:

 • uszkodzeń mechanicznych (uderzenie, wgniecenie, zagniecenie, zbicie szkiełka, itd.) i powstałych w ich wyniku wad,
 • zużycia eksploatacyjnego i starzenia się produktu (np. zarysowań na szkiełku, zmian koloru i/ lub zmian właściwości materiałów, z których wykonano niemetalowe paski, takich jak skóra, drewno, itd. ścierania się zewnętrznych powłok, zużycia bądź zarysowania pasków i bransolet),
 • uszkodzeń którejkolwiek części zegarka w wyniku niewłaściwego użytkowania lub użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem bądź instrukcją obsługi, brak staranności, zaniedbania,
 • zużycia baterii
 • zegarka, na którym były dokonywane operacje przez osoby nieuprawnione (np. związane z wymianą baterii, obsługą lub naprawą) lub którego stan oryginalny został zmieniony poza kontrolą sklepu WOODENFLOW.
 • wad powstałych na skutek użytkowania lub pozostawienia zegarka w nieodpowiednich warunkach, np. zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, gwałtowne zmiany tych warunków, przekroczenie zakresu wodoszczelności itp.
 • odszkodowania za straty poniesione lub kolejne, wynikające z użytkowania, niefunkcjonowania, wad niedokładności zegarka.

Nie. Zarówno grawerowania jak i skrócenie bransolety nie wpływa na długość gwarancji.

W celu zamówienia oryginalnego paska/ bransolety do zegarka konieczny jest kontakt bezpośrednio ze Sprzedawcą sklepu WOODENFLOW. Dokonamy sprawdzenia dostępności paska/ bransolety, jego ceny oraz ewentualnie czasu oczekiwania.

Tak. Jest możliwość skrócenia bransolety w zegarku. W celu skrócenia bransolety należy zapoznać się informacjami dostępnymi w zakładce „Dopasowanie bransolety”. Do każdego zegarka dołączany jest zestaw umożliwiający samodzielne skrócenie bransolety. Na życzenie Klienta istnieje możliwość skrócenia bransolety po podaniu obwodu nadgarstka.

Tak. Wysyłki zagraniczne w granicach Unii Europejskiej realizowane są dzięki firmie kurierskiej, a ich koszt wynosi 60 zł.

Tak. Każdy produkt umieszczony zostaje w atrakcyjnym, dedykowanym drewnianym pudełeczku WOODENFLOW. Jeśli robisz komuś prezent lub miłą niespodziankę przy zakupach w sklepie WOODENFLOW nie musisz już myśleć o eleganckim opakowaniu.

Tak, jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane. W celu wprowadzenia zmian w zamówieniu jak najszybciej skontaktuj się telefonicznie ze Sprzedawcą sklepu WOODENFLOW pod nr. tel. +48 608 656 097.

Sprzedawca może nie przyjąć zwrotu, jeśli zwracany produkt nosi zewnętrzne ślady użytkowania lub jeżeli posiada zabrudzenia, rysy, wgniecenia również może nie podlegać zwrotowi. Zwrot musi zostać dokonany w oryginalnym opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Decyzję o przyjęciu takiego artykułu podejmuje Sprzedawca sklepu WOODENFLOW. Szczegółowe warunki zwrotu znajdziesz w Regulaminie oraz w zakładce Zwrot (na dole strony)

Dokonując zakupu w sklepie WOODENFLOW gwarantujemy Ci pełną ochronę danych osobowych. Więcej informacji uzyskasz zapoznając się z naszą Polityką Prywatności.

Tak. Bezpieczeństwo jest dla nas szczególnie ważne. Wszystkie płatności w sklepie WOODENFLOW realizowane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii, dających pełną gwarancję najlepszej jakości obsługi technicznej.

Tak, każdy zegarek zakupiony w sklepie WOODENFLOW posiada 2 letnią gwarancję.

Klient ma prawo składać reklamacje, w przypadkach wskazanych w obowiązujących przepisach prawa lub udzielonej gwarancji. Reklamacje towarów można złożyć w każdy sposób dopuszczalny przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa. Aby dokonać reklamacji, należy

 • Poinformować Sprzedawcę sklepu WOODENFLOW o chęci reklamacji towaru mailowo lub przy wykorzystaniu elektronicznego formularza reklamacyjnego, udostępnionego przez Sprzedawcę na stronie sklepu.
 • Starannie zapakowany towar odesłać na adres sklepu: Mateusz Flis WOODENFLOW ul. Wyspiańskiego 13, 22-500 Hrubieszów produkt/produkty, które zamierzasz zwrócić
 • dołączyć do przesyłki dowód zakupu wystawiony przez Sklep – Faktura VAT,
 • dołączyć do przesyłki formularz reklamacyjny.

Na życzenie Klienta zapewniamy możliwość odbioru paczki z reklamacją przez kuriera. Aby skorzystać z tej możliwości, prosimy o kontakt mailowy. Bez zapoznania się z reklamowanym towarem nie jest możliwym rozstrzygnięcie przez Sprzedawcę sklepu WOODENFLOW złożonej reklamacji. Sprzedawca sklepu WOODENFLOW niezwłocznie ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione.

Klienci mają 4 możliwości finalizacji zamówienia:

 • Płatność za pobraniem,
 • Płatność przelewem na konto Sprzedawcy,
 • Płatności elektroniczne,
 • Płatność kartą płatniczą.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzającą wiadomość mailową. W momencie odebrania Twojej przesyłki przez firmę kurierską zostanie wysłana wiadomość z numerem listu przewozowego na podstawie którego, możliwe jest śledzenie podróży nadanej przesyłki.

Dostawa powinna odbyć się następnego dnia roboczego po nadaniu przesyłki przez Sprzedającego z zastrzeżeniem, iż gwarantowany termin dostawy to 3 dni robocze, licząc dzień nadania jako dzień 0. Dostawa następnego dnia roboczego od zakupu dotyczy:

 • zamówień z płatnością zaksięgowaną w dniu wysyłki do godz. 13:00 lub wcześniej

Zegarki wysyłane są w dni robocze. Zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę realizowane są w poniedziałki. Kurierzy DPD i InPost dostarczają przesyłki w dni robocze. Klient może w razie potrzeby ustalić dzień dostawy. Odpowiednią datę należy wpisać w komentarzu do zamówienia (nie ma możliwości ustalenia godziny dostawy).

Zamówienia złożone w sklepie WOODENFLOW objęte są odpłatną dostawą, która realizowana jest we współpracy z zaufaną firmą kurierską DPD lub InPost. Koszt wysyłki widoczny jest podczas składania zamówienia.

Produkty kupione w sklepie WOODENFLOW, możesz zwrócić w terminie do 30 dni od daty doręczenia towaru do konsumenta bez podania przyczyny, składając stosowne Oświadczenie na piśmie.

Wyślij nam maila: kontakt@woodenflow.com, zadzwoń: +48 608 656 097 lub napisz przez formularz kontaktowy strony internetowej (w zakładce kontakt)

Pracownicy sklepu są dostępni od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 17:00.

Zwrot zawsze jest realizowany przelewem.