O nas

Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie.

John Deere

 

Ludzie

Każdą firmę tworzą ludzie i to od nich zaczyna się cała historia. Woodenflow tworzą ludzie kreatywni, których łączy pasja, zaangażowanie, precyzja, indywidualne podejście do Klienta oraz miłość do sztuki i rękodzieła. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie Zamawiającemu produktu najwyższej jakości oraz jego zadowolenie.

 

Profesjonalizm

Oprócz zamiłowania do Drewna, mody i rękodzieła, do stworzenia zegarków potrzebni są również specjaliści z tej dziedziny. Współpracujemy z autoryzowanym serwisem firmy Seiko, gdzie dokonywane są wszelkie prace związane montażem, modyfikacją, testowaniem

i serwisem naszych zegarków.

 

Pasja

Kamieniem węgielnym naszej firmy jest zamiłowanie do kolekcjonowania zegarków i drewnianych akcesoriów oraz zamiłowanie do mitologii nordyckiej.
Prawdziwa pasja dała nam energię do stworzenia wyjątkowego miejsca, w którym znaleźć można zegarki łączące w sobie klasykę i nowoczesny design. Każdy nasz zegarek odznacza się wytrzymałością, odpornością oraz długowiecznością, co idealnie koresponduje z cechami posiadanymi przez bogów nordyckich, stąd pomysł, aby każdy z nich nazwany został imieniem jednego z nich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów na bieżąco śledzimy nowe trendy i poszerzamy swój asortyment.

 

Oferta

W naszej ofercie znaleźć można zegarki wykonane z naprawdę najlepszych

materiałów – drewna, elementów stalowych czy kamiennych. Dysponujemy różnorodną gamą pasków: skórzanych naturalnych, ze skóry ekologicznej, drewnianych, parcianych oraz bransoletami dzięki czemu  każdy, kto odwiedzi nasz sklep może znaleźć coś dla siebie.

Mechanizmy – japońskie, najtrwalsze, komercyjnie wykorzystywane od ponad 70 lat. To najlepszy rodzaj mechanizmów na rynku, a właśnie na tym nam zależy, żeby były trwałe, dokładne, wygodne i naturalne.

Cały proces produkcji i składania zegarków podlega ścisłej kontroli jakości i testom, pod czujnym okiem specjalistów. Zapewniamy kompleksową obsługę poprzez doradztwo, sprzedaż i transport do miejsca przeznaczenia.

 

 

 

 

Gwarantujemy

Mamy świadomość, że możliwość rozwijania naszej firmy dajesz nam właśnie Ty przez swoje zakupy, dlatego to Ty, drogi Kliencie, jesteś dla nas najważniejszy.

Naszą firmę prowadzimy z poszanowaniem wszelkich norm i standardów wymaganych dla branży, którą reprezentujemy oraz zgodnie z najlepszymi praktykami handlowymi. Nie doświadczysz u nas odwrócenia się od Klienta, braku pomocy czy informacji. Cieszymy się na każdy Twój kontakt, w naszej firmie są ludzie, którzy ją tworzą, a nie tylko w nie pracują, dlatego za każdym razem doświadczysz z naszej strony należytego Ci szacunku Bez znaczenia czy w sytuacji w której chciałbyś wymienić szkło w zegarku bo rzuciłeś nim o ścianę po tym, jak Twój ulubiony zespól przegrał mecz czy też chciałeś tylko dopytać jak skrócić stalową bransoletę :)

 

 

Dla świata

Z zamiłowaniem patrzymy na wszystko, co naturalne, bo natura jest piękna. Dlatego postanowiliśmy, że część naszych dochodów będziemy przeznaczać właśnie na jej rozwój i poszanowanie. We współpracy z fundacją Las na Zawsze sadzimy lasy w Polsce. Dlaczego ‘Lasy’, a nie ‘Drzewa’? Las to nie tylko drzewa, to miejsce w którym żyją miliony gatunków roślin i zwierząt, to schronienie także dla ludzi i ratunek dla planety ale o tym rozpisujemy się np. na naszym Facebook’u 🙂 Zapraszamy!

 

Bierzemy udział w wielu akcjach charytatywnych, zwłaszcza chcemy pomagać dzieciom i młodzież, których dotknęły różne niesprawiedliwości, od tych najbardziej przykrych, jak choroby po materialne jak zwyczajne ubóstwo również przeszkadzające w ich rozwoju. Głodnych dzieci w Polsce, nie chce się wierzyć, jest ponad pól miliona. Tak nie powinno być, dlatego pomagamy.

 

 

 

 

W każdym przypadku służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, zakupów i każdego rodzaju pozytywnej interakcji