Zwroty i wymiany

Prawo odstąpienia od umowy (zwrot)

 

1. Wypełnij formularz, pamiętaj o podaniu w nim numeru konta do zwrotu środków

2. Wyślij podpisany formularz skanem lub umieść w paczce zwrotnej i dołącz dowód zawierający informację o poniesionym przez Ciebie koszcie zwrotu

3. Odeślij paczkę na adres:

Kurier:
02-679 Warszawa
ul. Modzelewskiego 40/125
Woodenflow Mateusz Flis
22 428 47 96
kontakt@woodenflow.com

lub 

Paczkomat Inpost, 02-679 Warszawa, Aleja Lotników 15, WAW13AP

Klientom sklepu internetowego WOODENFLOW oferujemy wymianę lub zwrot towaru w terminie do 30 dni od daty doręczenia towaru do konsumenta bez podania przyczyny, składając stosowne Oświadczenie na piśmie. Wypełnione Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość należy przesłać wraz ze zwracanym towarem. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wystawiony przez Sklep – Faktura VAT. Aby skorzystać z prawa  wymiany lub zwrotu towaru, poinformuj nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy za pomocą formalnego listu wysłanego tradycyjną pocztą lub pocztą elektroniczną na adres: kontakt@woodenflow.com. W przypadku zwrotu lub wymiany,  towar nie może nosić śladów użytkowania. Towar winien posiadać oryginalne, nienaruszone opakowanie fabryczne. W przypadku nie spełnienia przez towar powyższych wymogów lub zgłoszenia przez Klienta żądania wymiany po upływie 30 dni, Sprzedawca odmówi przyjęcia takiego towaru.

Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru oraz złożenie nowego zamówienia na żądany towar.

Aby zapewnić szybką wymianę produktu, zalecamy złożenie nowego zamówienia (w zależności od dostępności) za pośrednictwem naszego sklepu internetowego za pomocą metody płatności natychmiastowej. W takim przypadku zwracając produkt, należy dołączyć informację wskazującą, że potrzebujesz wymiany, a nie zwrotu. Nowe zamówienie i zwrot zostaną zarejestrowane i potraktowane jako dwa osobne procesy. Uwaga: kwota zakupu zwróconego przedmiotu zostanie zwrócona na odpowiednie konto płatnicze. Niestety w tym przypadku rozliczenia nie będą akceptowane, dwa procesy będą traktowane jako osobne zakupy.

Zwrotu można dokonać poprzez odesłanie towaru na adres:

Mateusz Flis WOODENFLOW

02-679 Warszawa
ul. Modzelewskiego 40/125
Woodenflow Mateusz Flis
6086566097
kontakt@woodenflow.com

lub 

Paczkomat Inpost, 02-679 Warszawa, Aleja Lotników 15, WAW13AP

Przed odesłaniem towaru, o realizacji zwrotu należy poinformować pracownika sklepu. Zwrot należności zajmuje maksymalnie 14 dni od dotarcia przesyłki zwrotnej do naszego magazynu. Jak tylko to nastąpi, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Forma zwrotu środków zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. W przypadku płatności za pobraniem zwrot należności wykonamy na podane wcześniej konto bankowe.

Reklamacja i Gwarancja

Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym WOODENFLOW objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od daty zakupu. Naprawy gwarancyjne realizowane są za pośrednictwem sklepu woodenflow. Podstawę do realizacji napraw gwarancyjnych stanowi dowód zakupu wystawiony przez Sklep WOODENFLOW oraz podstemplowana Karta Gwarancyjna, którą Klient otrzymuje drogą elektroniczną po zakupie towaru. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji określono w Karcie Gwarancyjnej. Klient reklamowany towar odsyła na swój koszt. Przesyłka zwrotna z naprawionym lub wymienionym towarem wysyłana jest na koszt sklepu woodenflow. Warunki Reklamacji opisano szczegółowo w Regulaminie sklepu. Do reklamowanego towaru należy załączyć wypełniony Formularz reklamacji.

Reklamowany towar należy odesłać na adres:

Mateusz Flis woodenflow
ul. Modzelewskiego 40/125
02-679 Warszawa

W przypadku pytań prosimy o kontakt: kontakt@woodenflow.com