Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zwroty i wymiany

Prawo odstąpienia od umowy (zwrot)

Zwrotu można dokonać przez:

Skorzystanie z bezpłatnego formularza zwrotu za pośrednictwem Furgonetka.pl

https://furgonetka.pl/zwroty/90805a86-8e01-4b2f-8c62-43bb8ed55d7d

lub

samodzielne odesłanie towaru na adres:

Mateusz Flis WOODENFLOW
ul. Wyspiańskiego 13
22-500 Hrubieszów

Do zwracanej paczki prosimy o dołączenie formularza zwrotu

Przed odesłaniem towaru, o realizacji zwrotu należy poinformować pracownika sklepu. Zwrot należności zajmuje maksymalnie 14 dni od dotarcia przesyłki zwrotnej do naszego magazynu. Jak tylko to nastąpi, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Forma zwrotu środków zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. W przypadku płatności za pobraniem zwrot należności wykonamy na podane wcześniej konto bankowe.

Klientom sklepu internetowego WOODENFLOW oferujemy wymianę lub zwrot towaru w terminie do 30 dni od daty doręczenia towaru do konsumenta bez podania przyczyny, składając stosowne Oświadczenie na piśmie. Wypełnione Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość należy przesłać wraz ze zwracanym toware. Aby skorzystać z prawa  wymiany lub zwrotu towaru, poinformuj nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy za pomocą formalnego listu wysłanego tradycyjną pocztą lub pocztą elektroniczną na adres: kontakt@woodenflow.com. W przypadku zwrotu lub wymiany,  towar nie może nosić śladów użytkowania. Towar winien posiadać oryginalne, nienaruszone opakowanie fabryczne. W przypadku nie spełnienia przez towar powyższych wymogów lub zgłoszenia przez Klienta żądania wymiany po upływie 30 dni, Sprzedawca odmówi przyjęcia takiego towaru.

Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru oraz złożenie nowego zamówienia na żądany towar.

Aby zapewnić szybką wymianę produktu, zalecamy złożenie nowego zamówienia (w zależności od dostępności) za pośrednictwem naszego sklepu internetowego za pomocą metody płatności natychmiastowej. W takim przypadku zwracając produkt, należy dołączyć informację wskazującą, że potrzebujesz wymiany, a nie zwrotu. Nowe zamówienie i zwrot zostaną zarejestrowane i potraktowane jako dwa osobne procesy. Uwaga: kwota zakupu zwróconego przedmiotu zostanie zwrócona na odpowiednie konto płatnicze. Niestety w tym przypadku rozliczenia nie będą akceptowane, dwa procesy będą traktowane jako osobne zakupy.