Zegarki Woodenflow – idealny prezent na drewnianą rocznicę ślubu!

Zegarki Woodenflow – idealny prezent na drewnianą rocznicę ślubu!

Jaki prezent na rocznicę ślubu kupić małżonkowi, a co bardzo ucieszy rodziców czy dziadków? Upominek na rocznicę ślubu warto wręczyć już nawet po 365 dniach wspólnego życia małżeńskiego. Pierwszy jubileusz jest znany jako papierowa rocznica ślubu. Natomiast drugą celebrowaną bardzo ważną rocznicą jest drewniana rocznica ślubu. zwana inaczej drewnianą rocznicą ślubu, która przypada po pięciu latach wspólnego życia. Co więc na tą ważną okazję możemy podarować?

Drewniany zegarek Mimir – Tajemniczy mędrzec drewniany

Rocznica drewniana, czyli pięć lat małżeństwa

Nazwa „rocznica drewniana” użyta została w tym kontekście nie bez powodu. Emily Post, która ją wymyśliła, uznała, że wspólne pięć lat najlepiej kojarzy się właśnie z drewnem: materiałem, który jest trwały, wytrzymały oraz odpornym na działanie szkodliwych czynników, a jednocześnie wymaga pielęgnacji, dzięki której jest w stanie przetrwać wiele lat w idealnym stanie, a nawet zyskać z wiekiem. Piąta rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, którą warto uczcić w szczególny sposób. Można rozważać romantyczny wyjazd we dwoje lub kolację w eleganckiej restauracji, ale warto również pamiętać o wręczeniu ukochanej osobie pamiątkowego upominku. Szczególne są upominki personalizowane, które mają unikatowy charakter, jak choćby zegarek.

Zegarek Woodenflow jako prezent na drewnianą rocznicę

Zegarek to przedmiot, który towarzyszy zarówno kobietom, jak i mężczyznom każdego dnia. Idealnie wpisuje się w obecne trendy, a jednocześnie jest funkcjonalny oraz estetyczny, dzięki czemu bez trudu można dopasować go praktycznie do każdej stylizacji. Poszukując zegarka dla męża lub żony na rocznicę warto wziąć pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale również zawarte w danym modelu funkcje. Prezent podarowany na tak ważną rocznicę powinien być odzwierciedleniem osobowości oraz charakteru obdarowanej osoby. Po wielu wspólnie spędzonych latach bez trudu dobierzesz jego kolor czy rodzaj paska. W ofercie Woodenflow znajdziecie piękne, modne i ekologiczne drewniane zegarki, które będą dosłownie idealnie trafionym prezentem, na piątą, drewnianą rocznicę ślubu.

 

Drewniany zegarek Arvid – Przywódca

 

Oferta firmy Woodenflow

Woodenflow oferuje swoim klientom designerskie zegarki wykonane z drewna orzecha włoskiego, dębowego oraz sandałowego, które posiadają najlepszej jakości japońskie mechanizmy. Idealnie sprawdzą się na prezent dla każdego.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą.

Share this post