Zegarki drewniane - idealny prezent na dzień babci oraz dziadka

| Zegarki drewniane – idealny prezent na dzień babci oraz dziadka

Dzień babci lub dziadka, to wielkie wydarzenie. Okazywanie uczuć członkom rodziny powinno być na porządku dziennym, lecz ich święto jest do tego specjalną okazją. Zgodnie z tradycją oprócz życzeń obdarowujemy dziadków prezentami. Wiele osób ma wtedy wątpliwości, jaki upominek jest odpowiedni oraz czy przypadnie im do gustu. Nietypowym oraz przydatnym prezentem może być drewniany zegarek.

Oryginalność i elegancja

Przed zakupem warto rozeznać się czym charakteryzują się zegarki drewniane oraz jakie posiadają zalety. Największym ich atutem jest oryginalność. Rzadko kiedy spotyka się osobę, która na nadgarstku nosi zegarek wykonany z drewna. Z pewnością taki zegarek będzie przyciągać uwagę innych ludzi.

Wysoka jakość i niska cena

Drewniane zegarki charakteryzują się wysoką jakością. Drewno, z którego są wykonane, jest starannie przygotowywane. Do produkcji zegarków wykorzystuje się takie gatunki drewna, które gwarantują ich niezmienny wygląd nawet podczas intensywnego użytkowania. Zegarki drewniane są również niedrogie. Są trwałe i oryginalne, a przy tym kosztują niewiele.

Drewniany zegarek damski Frida – czarny

 

Prostota użytkowania

Kolejną zaletą zegarków drewnianych jest ich łatwa pielęgnacja. Zegarki przy produkcji pokrywane są specjalnym impregnatem. Aby zachować jego właściwości warto raz na jakiś czas poświęcić chwilę na przetarcie go specjalnym preparatem.

Dlaczego drewniany zegarek to dobry wybór na prezent?

Drewniane zegarki posiadają bardzo wiele zalet. Ich oryginalność i wysoka jakość wykonania, przy niskiej cenie i łatwej pielęgnacji stanowi dobry powód do zakupu. Wybierając drewniany zegarek na prezent dla naszch dziadków, na pewno sprawimy im wielka radość.

Oferta firmy Woodenflow

Dużą popularnością pośród zegarków drewnianych cieszy się model Rangvald. Jest to klasyczny zegarek z chronografem, który pasuje do prawie każdej stylizacji. Wykonany z naturalnego drewna orzecha amerykańskiego. To materiał niezwykle trwały oraz odporny na rysy i uderzenia.

Drewniany zegarek męski Rangvald – orzech amerykański

 

W naszej ofercie znajdziecie zegarki wykonane z najlepszych materiałów. Do ich produkcji wykorzystujemy mechanizmy japońskie, które uznawane są za najlepsze na rynku. Każdy zegarek przed opuszczeniem produkcji podlega ścisłej kontroli jakości oraz wymagającym testom. Wybranie naszej firmy to najlepszy wybór.

| Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

| Zobacz też

Prezent na drewnianą rocznicę

Drewniany zegarek to wspaniały pomysł na prezent z okazji drewnianej rocznicy! Zegarek z naturalnego drewna – jeśli chcesz podarować coś tradycyjnego ale oryginalnego, możesz wybrać

Czytaj więcej »