Zegarek to świetny prezent

Zegarek to świetny prezent

Zegarek to świetny prezent

Jaki prezent na dzień dziadka wybrać, aby sprawił najwięcej radości? Najlepszym wyborem będzie upominek prosto od serca! Nie musi być on drogi czy też przesadnie duży. Nasz asortyment jest na tyle duży, że jest w czym wybierać i z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego na tą wyjątkową okazję. Bardzo dobrym pomysłem z pewnością będzie drewniany zegarek na rękę.

Zegarek na prezent a przesądy

Nasze czasy charakteryzuje pragmatyzm oraz rozwaga, a znowu dużą siłą jest nauka wraz z tym postępem wszelkie przesądy rdzewieją. Kiedyś znajomość znaczenia przedmiotów była nieodłączną częścią dobrych obyczajów, przez co przywiązywano bardzo dużą wagę do wyboru upominków, które jak sądzono miały wpływ na życie obdarowanego. Zgodnie z dawnym przesądem podarowanie upominku w formie zegarka to nie był dobry pomysł, ponieważ w ten sposób odliczamy czas do końca czegoś na czym nam zależy. A co w sytuacji, gdy dając zegarek w prezencie, obdarowana przez nas osoba wierzy w przesądy? Na takich niedowiarków jest bardzo prosty sposób. Wystarczy, że przekazując zegarek, poprosisz o symbolicznego grosika. W ten sposób można uznać to poniekąd za sprzedaż, a nie prezent. Taki gest zapobiegnie negatywnym skutkom ulegania popularnym zabobonom, a jednocześnie może stanowić źródło szczęścia.


Drewniany zegarek Etelwold – Szlachetny władca zielony

Zegarek to bardzo dobry pomysł na prezent!

Na całe szczęście, coraz częściej odchodzi się od myślenia, że zegarek podarowany na prezent będzie odliczał czas do końca czegoś, jednocześnie zauważając, że jest to upominek, który będzie mierzył same szczęśliwe chwile w naszym życiu. Dla wielu mężczyzn zegarek jest jedyną formą biżuterii.

Obdarowywanie prezentami przy różnych okazjach takich jak rocznica, komunia, urodziny, Boże Narodzenie czy dzień dziadka i babci, na stałe wpisało się w naszą tradycję. To bardzo miły gest, który zawsze sprawia bardzo wiele radości, cieszy tym bardziej, gdy otrzymujemy coś naprawdę wartościowego i praktycznego.


Drewniany zegarek Baldwin – miłośnik odwagi czarny

W ofercie naszego sklepu Woodenflow znajdziemy szeroki wybór zegarków z drewna dla każdego. To miejsce z prawdziwą pasją, w którym tworzymy wyjątkowe zegarki łączące w sobie klasykę oraz nowoczesny design. Oferowane czasomierze poza swoją praktyczną rolą są również idealnym zwieńczeniem każdej stylizacji. Jeśli chcecie podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent zapraszamy do nas na www.woodenflow.com.

Share this post