Zalety zegarków z drewna

zalety zegarków z drewna

Zalety zegarków z drewna

Elegancki zegarek to niewątpliwie wspaniały dodatek oraz dopełnienie stylizacji zarówno damskiej, jak i męskiej. Coraz częściej spotykane i coraz bardziej modne są obecnie zegarki drewniane. Z czego wynika ich stale rosnąca popularność? Z pewnością ogromne znaczenie ma coraz większa świadomość ekologiczna naszego społeczeństwa. Ponadto, zegarki wykonane z drewna są po prostu modne, szykowne, a przy tym bardzo wygodne.

Pozornie może się wydawać, że produkowanie zegarków z drewna jest mało ekologiczne, gdyż wymaga wycinania drzew. Należy jednak pamiętać, że jest to materiał odnawialny, a my jako producenci czasomierzy drewnianych równie mocno angażujemy się w sadzenie nowych lasów. Poza tym, drewno wykorzystywane do produkcji zegarków pochodzi ze specjalnie zasadzonych w celach produkcyjnych drzew.

Drewniany zegarek Arvid – Przywódca

Jedną z głównych zalet zegarków oferowanych w naszym sklepie W Woodenflow jest ich oryginalność. W zasadzie każdy jeden model jest inny. Materiały drewniane, których używamy do tworzenia naszych unikatowych zegarków są bardzo zróżnicowane kolorystycznie. Dlatego też ciemne, jak i jasne zegarki z drewna dla kobiet oraz mężczyzn doskonale będą uzupełniać każdą stylizacje. Modele, które znajdziecie w naszej bogatej ofercie idealnie nadają się zarówno do formalnych strojów wyjściowych, jak i do bardziej sportowego stylu.

Drewniany zegarek Halvard – wartownik zielony

Oczywiście poza walorami estetycznymi bierzemy również pod uwagę komfort noszenia zegarków drewnianych. Posiadacze zegarków z naszej oferty zapinając je rano na rękę, oczekują takiego rodzaju komfortu noszenia, który pozwoli im nie zdejmować ich niemal do końca dnia. Dlatego wszystkie zaprojektowane oraz wykonane przez nas zegarki posiadają tak skonstruowane bransolety, które nie podrażniają skóry. Ponadto, większość materiałów drewnianych wyróżnia się bardzo dużą lekkością, co sprawia, że można zapomnieć o obecnym na przedramieniu czasomierzu.

Woodenflow – unikatowe zegarki z drewna

Jesteśmy firmą, która wykorzystuje 100 procent pasji w swojej pracy. W naszej ofercie znajdziecie zegarki łączące w sobie klasykę oraz nowoczesność. Każdy nasz zegarek charakteryzuje się ogromną wytrzymałością, dzięki czemu można użytkować go codziennie, a nie od święta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na woodenflow.com.

Share this post