Modne zegarki z drewna

Modne zegarki z drewna

Modne zegarki z drewna

Jak się okazuje, moda może zrobić dużo dobrego dla środowiska. Surowce, z których w dzisiejszych czasach powstają drewniane czasomierze, są całkowicie biodegradowalne, czego nie możemy powiedzieć o ich odpowiednikach, wyprodukowanych ze sztucznych surowców, takich jak na przykład guma czy nylon. Proces rozkładu nie uwalnia trujących substancji, które wnikają w glebę i poważnie zatruwają naszą planetę. Ale to nie jedyne zalety drewnianych zegarków…

Dlaczego zegarek z drewna to idealny dodatek?

Na rynku mamy naprawdę ogromny wybór biżuterii męskiej – najpopularniejszą ich część stanowią zegarki. Mężczyźni, którzy szczególnie cenią sobie wyjątkowy design preferują modele wysokiej jakości i o oryginalnym wyglądzie. Drewniane zegarki łączą w sobie zdecydowanie wszystko, co obecnie jest najważniejsze w modzie. Są przede wszystkim unikalne, wciąż niewielkie grono osób decyzuje się na zakup zegarków produkowanych z drewna, ale i popularność z roku na rok zdecydowanie wzrasta. Drewnane zegarki łatwo zauważyć, odznaczają się swoją niecodziennością i wykwintnym wyglądem, a najważniejsza ich cecha to to, że są ekologiczne. Dodatkowo to produkty charakteryzujące się dużą wytrzymałością, które posłużą przez długie lata. Jednocześnie nie trzeba wcale nadwyrężać swojego portfela, żeby móc je kupić, wiele modeli można znaleźć w naprawdę korzystnej cenie.

Drewniany zegarek Mimir – Tajemniczy mędrzec brązowy

Drewniane zegarki, z czym je łączyć?

Zegarki wykonane z drewna mogą pasować do przeróżnych stylizacji. To produkty, które spodobają się zarówno mężczyźnie, który prowadzi aktywny tryb życia jak i biznesmenowi, który jest pochłonięty pracą i „business look” jest mu doskonale znany. Ten rodzaj biżuterii pasuje dosłownie każdemu. Jeżeli chcemy mieć w swojej kolekcji coś, co jest unikatowe, niepowtarzalne, pięknie się prezentujące oraz przyjazne dla naszej planety, to z pewnością będzie to właśnie taki zegarek.

Drewniany zegarek Baldwin – miłośnik odwagi złoty

Oferta Firmy Woodenflow

Firma Woodenflow to miejsce pełne pasji, w której znajdziemy zegarki łączące ze sobą klasykę oraz nowoczesność. Każdy zegarek firmy Woodenflow charakteryzuje się ogromną wytrzymałością, wspaniałym designem, a także precyzją w mierzeniu czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie pytań, jesteśmy do dyzpocyzji 😊

Share this post