Ekologiczne zegarki z drewna idealne dopełnienie stylizacji

Drewniany zegarek Halvard - wartownik, nylonowy, szary

Ekologiczne zegarki z drewna idealne dopełnienie stylizacji

Zegarki niepamiętnych czasów są dopełnieniem zarówno męskich, jak i damskich stylizacji. Panowie oraz panie bardzo cenią sobie nie tylko ich praktyczność, ale też bardzo różnorodny design, który bez problemu dopasujemy do każdego noszonego ubioru. Nic więc dziwnego, że użytkownicy odmierzających czas urządzeń całkowicie pokochali zegarki wykonane właśnie z drewna. Oprócz podstawowej funkcji, czyli wskazywania godziny drewniane zegarki posiadają również szereg innych zalet. Jeśli w dalszym ciągu jeszcze nie jesteś zdecydowany na kupno drewnianego zegarka, to zapraszamy do dalszej części artykułu, aby dowiedzieć się, dlaczego warto taki zegarek mieć.

Drewniany zegarek Baldwin – miłośnik odwagi złoty

Eko biżuteria na naszym nadgarstku

Drewniane zegarki są niesamowicie popularne na polskim rynku. Jak doskonale każdy z nas wie drewno jest surowcem naturalnym i nigdy nie wychodzi z mody. Drewniane meble oraz podłogi zbliżają ludzi do natury, ale również bezsprzecznie mają swój niepowtarzalny urok. Dlaczego więc drewno miałoby źle wyglądać w bransolecie zegarka? Pomysł ten okazał się całkowitym strzałem w dziesiątkę. Drewniane zegarki są bardzo unikatowe, każdy ma swój jedyny oraz niepowtarzalny wzór, tak jak każdy kawałek drewna ma swoje niepowtarzalne usłojenie czy też strukturę. Taki dodatek do stylizacji ma bardzo oryginalny design, dzięki któremu wzbudza zachwyt u osób, które chociażby raz rzucą na niego okiem.

Drewniane zegarki, to praktyczność oraz wygoda!

Cecha, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze zegarka, to przede wszystkim komfort użytkowania. Zegarek drewniany jest bowiem bardzo wygodny podczas codziennego użytkowania. Natomiast drewno tę wygodę w stu procentach zapewnia, ponieważ jest lekkie i bardzo dobrze układa się na nadgarstku, bransoleta nie szczypie włosków oraz skóry i jest bardzo prosta w regulacji.

Drewniany zegarek Njord-silny i energiczny

Oferta sklepu Woodenflow

Firma Woodenflow oferuje swoim klientom designerskie zegarki wykonane z drewna orzecha włoskiego, dębowego oraz sandałowego, które posiadają najlepszej jakości japońskie mechanizmy. Idealnie sprawdzą się na prezent dla każdego.
Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą.

Share this post